Rejestracja Zapomniałeś hasła

Ochotnicza Straż Pożarna w Garwolinie

Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym

Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym

lut 3, 2015

Dziś rano do dyżurnego Komendy Policji w Garwolinie dotarła informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego w Urzędzie Skarbowym w Garwolinie i w Urzędzie Celnym w Woli Rębkowskiej. W obu miejscach pojawiła się straż i policja. – Z policji otrzymaliśmy informację, że w dwóch miejscach na terenie powiatu garwolińskiego zgłoszono podłożenie ładunku wybuchowego: w Urzędzie Skarbowym w Garwolinie oraz w Urzędzie Celnym przy ul. Przemysłowej 60 w Woli Rębkowskiej. Nasze działania polegały na zabezpieczaniu tych miejsc podczas działań prowadzonych przez policję. W obu miejscach pojawiły się zastępy straży – prostuje poprzednią informację kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. – Policjanci pojawili się zarówno w Urzędzie Skarbowym w Garwolinie, jak i w Urzędzie Celnym Oddział Garwolin z siedzibą w Woli Rębkowskiej. Sprawdzili pomieszczenia i nie odnaleźli żadnych podejrzanych paczek czy przedmiotów, które mogłyby mieć związek z tym zgłoszeniem. Na chwilę obecną czynności zostały zakończone – o działaniach prowadzonych przez policję informuje asp. szt. Leszek Wielgosz, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

eGarwolin.pl (ur, fot. KK)

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>