Rejestracja Zapomniałeś hasła

Ochotnicza Straż Pożarna w Garwolinie

Pożar piwnicy przy ul.Wyszyńskiego w Garwolinie.

Pożar piwnicy przy ul.Wyszyńskiego w Garwolinie.

mar 3, 2015

W poniedziałek, 2 marca 2015 roku, ok. godz. 23:00 zostaliśmy powiadomieni o pożarze piwnicy przy ul. Wyszyńskiego w Garwolinie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar w pomieszczeniu piwnicznym w domu mieszkalnym.

Mieszkańcy budynku ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej, żaden z nich nie ucierpiał.

Po wprowadzeniu kilku ratowników w aparatach ochrony dróg oddechowych do środka z linią gaśniczą pożar został zlokalizowany, a następnie ugaszony. Dalsze działania polegały na oddymieniu budynku za pomocą wentylatora osiowego. Na miejscu zdarzenia obecne były dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Garwolina i jeden zastęp z OSP Garwolin.

Działania trwały około godziny.

(oprac. RM, foto. MP.)

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>