Rejestracja Zapomniałeś hasła

Ochotnicza Straż Pożarna w Garwolinie

Wypadek na drodze krajowej nr 17.

Wypadek na drodze krajowej nr 17.

mar 23, 2015

W poniedziałek, 23 marca 2015 roku w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na DK nr 17 w miejscowości Józefów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano wypadek z udziałem dwóch pojazdów: osobowe Mitsubishi i Volkswagen – bus.

Do szpitala zostały zabrane trzy osoby podróżujące tymi pojazdami. Na miejscu zdarzenia obecne były dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Garwolina i jeden zastęp z OSP Garwolin.

Działania trwały około 2 godzin.

(oprac. RM, foto. eGarwolin.pl)

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>