Rejestracja Zapomniałeś hasła

Ochotnicza Straż Pożarna w Garwolinie

Kalendarz OSP Film

Kalendarz OSP Film

gru 19, 2013

Ochotnicza Straż Pożarna w Garwolinie opracowała własny kalendarz na rok 2014. Jak wyglądało opracowywanie kalendarza strażackiego mogą państwo zobaczyć w tym filmie, a sam kalendarz do nabycia w budynku OSP Garwolin oraz w grudniowe weekendy w centrum miasta oraz po mszach świętych 15 grudnia w trzech Garwolińskich parafiach. Zebrane środki strażacy przeznaczą na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>